جستجو کردن
Close this search box.

درباره ما

درباره هلدینگ محمدی بیشتر بدانیم!

هلدینگ محمدی در سال ۱۳۷۷ توسط نورالدین محمدی با تفکر مشتری مداری و کار آفرینی و ارائه خدمات متفاوت در شیراز بلوار امیرکبیر به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در ابتدا به عنوان نمایندگی ایران‌خودرو دیزل و گواه تاسیس گردید.

با توسعه فعالیت های بازرگانی و محقق شدن اهداف مدیر عامل طی سال های ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۵ با تاسیس نمایندگی ایران‌خودرو، سایپا دیزل، ایرتویا مرکزی، نگین خودرو، سروش دیزل، ماد خودرو دیزل، تاپ سرویس فعالیت خود را گسترش داد. هلدینگ محمدی علاوه بر فعالیت در حوزه خودرو، در زمینه های مختلف دیگر از جمله انبوه سازی، واردات و صادرات فرآورده های چوبی، واردات قطعات یدکی خودرو به کشور نیز فعالیت داشته است.

در حال حاضر هلدینگ محمدی تمرکز خود را روی شرکت های بهمن‌موتور ، کرمان‌موتور و هیوندای گذاشته است که در حال حاضر به عنوان نماینده ممتاز فروش و خدمات پس از فروش و رضایتمندی مشتریان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

بخش خدمات پس از فروش مجموعه نمایندگی های محمدی با بهره‌وری از تکنسین های با تجربه و آموزش دیده تحت نظر شرکت مرکزی و با به‌روزترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه‌ها آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی میباشد.

اعضای تیم نمایندگی محمدی

درباره ما