جستجو کردن
Close this search box.
امداد خودرو شیراز

امداد خودرو شیراز

خدمات امداد خودرو بهمن موتور و کرمان موتور در شهر شیراز

هلدینگ محمدی دارای دو نمایندگی امداد خودرو شیراز است. امداد خودرو بهمن موتور با کد 1744 شیراز و امداد خودرو کرمان موتور با کد 2620

چنانچه نیاز به امداد خودرو سیار در شهر شیراز داشتید کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان خود رو به محل اعزام کنیم.

امداد خودرو شیراز

امداد خودرو شیراز - هلدینگ محمدی

خرابی غیرمنتظره خودرو، اتفاقی است که کسی علاقه‌ای به آن ندارد اما ممکن است برای همه رخ دهد. در صورتی که امکان رساندن خودرویتان را به تعمیرگاه همیشگیتان ندارید، امداد خودرو سیار می‌تواند به کمک شما بیاید. اما این سرویس سیار چطور می‌تواند مفید باشد و چه خدماتی را ارائه می‌کند؟ برای پاسخ این سوال‌ها تا انتها همراه هلدینگ محمدی باشید.

 

چرا استفاده از خدمات امداد خودرو محمدی مفید است؟

چرا استفاده از خدمات امداد خودرو محمدی مفید است؟

تعمیرگاه‌ها و مکانیکی‌های محلی هر شهر در محل خود ثابت هستند و در صورت بروز مشکل، شما نیاز باید خودرو خود را به محل آن‌‌ها برسانید. در حالیکه امداد خودرو در هر جاده درون و بیرون شهری که باشید، می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن خودش را به شما و خودروتان برساند و آن را تعمیر کند.

کارشناس های امداد خودرو مشکلات جزئی و قابل حلتان را در همان مکانی که هستید برطرف می‌کنند اما در صورتی که خودرو نیاز به تعمیرات بیشتر داشته باشد، آن را به یک تعمیرگاه منتقل می‌کنند.

امداد خودرو چه خدماتی به شما ارائه می‌کند؟

عمده فعالیت امداد خودرو سیار مربوط به آن دسته از خدماتی است که امکان رسیدگی به آن‌ها در محل وجود داشته باشد. علاوه‌بر این، خدمات مربوط به حمل خودرو را نیز انجام می‌دهند. به‌طور کلی خدمات این سرویس شامل موارد زیر است:

  • تعمیرات قابل انجام در محل شامل عیب‌گیری، پنچر گیری، تعویض باتری، تعمیرات برق و…
  • انتقال خودرو توسط یدک‌کش
  • انتقال خودرو به نمایندگی‌های فروش خودرو
  • انتقال خودرو به مراکز تعویض پلاک
  • سوخت رسانی به خودروها در جاده‌های بیرون و درون شهری

چرا استفاده از خدمات امداد خودرو انتخاب مناسبی است؟

بسیاری از خرابی‌های جزئی برخلاف چیزی که در باور عموم وجود دارد، مشکل آفرین‌تر از چیزی هستند که در برخورد اول به‌نظر می‌رسند. ممکن است فکر کنید با اتفاقاتی مانند روشن نشدن خودرو می‌توانید با اقدامات ساده‌ای مثل باتری به باتری برخورد کنید. اما این راهکارها موقتی هستند و رسیدگی نکردن به‌موقع به آن‌ها توسط امداد خودرو سیار، منجر به خرابی‌های بیشتر و هزینه‌های گران‌تر می‌شود.

بنابراین بهتر است قبل از بروز مشکلات جدی‌تر برای خودروتان، از امداد خودرو کمک بگیرید. از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات این سرویس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برطرف شدن مشکلات فنی ماشین در کمترین زمان
  • تعمیر خودرو توسط متخصصان حرفه‌ای
  • عیب‌یابی ماشین و جلوگیری از بروز خرابی در آینده
  • تعمیر ماشین با هزینه کاملا مقرون به‌صرفه
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه‌های مطمئن به‌صورت کاملا ایمن

مراکز امداد خودرو شیراز (محمدی)

مراکز امداد خودرو شیراز (محمدی)

تمامی خودروها متعلق به دو شرکت ایرانی سایپا و ایران خودرو نیستند و حتی تمامی محصولات این دو شرکت خودروسازی نیز مشمول استفاده از گارانتی نیستند. در چنین شرایطی بهره‌مندی از خدمات یک امداد خودرو سیار معتبر اهمیت پیدا می‌کند.

در هر شهر مراکز تعمیر خودرو متعددی وجود دارد و به‌همین دلیل مهم است که برای تعمیر خودروتان با مراکز معتبری تماس بگیرید. در شهر شیراز نیز مانند دیگر شهرها، مراکز امداد متعددی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید.

امداد خودرو شیراز

در صورتی که در جاده‌های درون و بیرون شهری، خودرو شما نیز به تعمیر فوری نیاز پیدا کرد، می‌توانید با گرفتن یک شماره 07191007007 به امداد خودرو محمدی در شیراز دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *